Peněženky a pouzdra Secrid - lepší svět začíná ve vaší kapse

12. března 2018 1 minuta čtení
Chytrá a krásná pouzdra holandské značky Secrid umí ochránit vaše karty před zlomením i před pirátským načtením RFID čipu, který  vám umožňuje bezkontaktní platby kartou.

Platební kartou už dneska platí skoro 90 % Čechů, je to zkrátka pohodlnější a snazší, než s sebou nosit hotovost. Značka Secrid tomuto trendu rozumí a přináší vám stylová pouzdra, která karty chrání nejen před deformací, ale také před nechtěným načtením RFID čipu a jeho následným zneužitím. A to vše v nadčasovém designu a špičkové kvalitě.

Historie holandské značky Secrid se píše od roku 2009, kdy manželský pár zakladatelů ohromil svět revolučním pouzdrem Cardprotector. Získali za něj řadu designových ocenění a nabídka se potupně rozšířila z pouzder na karty i na peněženky a stylové gumičky na karty a peníze.

Patentovaný systém chrání vaše karty

Bezkontaktní placení využívá RFID čip. Je pohodlné a rychlé, takže už je jím vybavena celá řada karet a elektronických peněženek. Tyto čipy lze ale na dálku načíst a zneužít k podvodným platbám. A právě proti tomu chrání patentovaný posuvný systém pouzdra Cardprotector.

Chci vidět nabídku pouzder Secrid