Tailoring days v Le Premier

11. ledna 2019 1 minuta čtení

Několikrát do roka spouštíme naše Tailoring days. Co to přesně znamená? Jednoduše v této době (aktuálně do 31. 1. 2019) dáváme zvýhodnění k našim košilím a oblekům na míru.  


Začnete tím, že si domluvíte schůzku v jedné z našich prodejen. Nemusíte rovnou nakupovat, nabízíme i krátké konzultace, kdy se podíváte, seznámíme vás se systémem výroby made to measure a vy se pak rozhodnete. Určitě využijte náš online rezervační formulář - přijde vám potvrzení zvoleného termínu a budeme vás čekat.

Co tedy nabízíme? 

Aktuálně dostanete druhé kalhoty zdarma ke každému obleku ze vzorníku Le Premier Business (80 látek), Ariston cenové kategorie 2, 3 nebo 4 (cena od 17.990 Kč, zhruba 200 látek) aScabal (vzorníky Royal nebo Eton). Pokud kalhoty nechcete, můžete si vybrat vestu.


Celkem ušetříte až 25 % než kdybyste kupovali druhé kalhoty k obleku či si pořizovali trojdílný oblek.

 

V rámci Tailoring Days máme také nabídku pro košiláře. Při nákupu 3 košil máte tu čtvrtou zdarma. Zde neplatí žádné podmínky. Takže vybírat můžete ze zlevněných, stejně tak ze standardních látek (více než 600 skladem). Aktuálně máme v prodejně výprodejové vorníky, díky kterým košili na míru pořídíte již za 1390 Kč. Takže pokud využijete naši akci, můžete mít 4 košile a míru za 4170!

Časté dotazy

  • Lze udělat chinos jako druhé kalhoty? Bohužel nelze, nabídka platí pouze na oblekové látky.
  • Lze vyměnit za jiné zboží v hodnotě kalhot nebo vesty? Toto nelze.
  • Lze se rozmyslet a druhé kalhoty nebo vestu vybrat později? Nelze a důvodem je objednání látky, které musí být jako celek.
  • Vyberete si látku, která není ve vybraných vzornících pro tuto akci. Pak můžete využít 50% SLEVU na druhé kalhoty nebo vestu.
  • Chcete kalhoty z kategorie 5, ale oblek máte kategorie 3. Je to možné, ale druhé kalhoty nejsou zdarma, ale za 50 % jejich ceny.
  • Chcete kalhoty z kategorie 3, ale oblek jste vybrali z kategorie 4. Pak druhé kalhoty máte zdarma.