zavřít
Obleky na míru

Oblek, který skutečně padne

Luxusní italské látky. Poctivá výroba. A náš zákaznický servis.

Stovky látek skladem

Vlna, kašmír, hedvábí!

Výroba

V naší dílně v České republice

Krátká doba dodání

jednořadé, dvouřadé, smoking

Klopy

Standardní, špičaté nebo šálové

Kapsy

Rovné, šikmé, klubové, výpustkové

Knoflíky

Německá kvalita, pravá rohovina

konfekce

Není to konfekce, není to bespoke

Chcete-li oblek na míru, máte dvě možnosti. Nechat si jej ušít u krejčího (tzv. bespoke), což je řádově dražší a trvá to déle, nebo si nechat upravit již hotový střih obleku na svoji postavu.

Taková metoda se označuje Made-to-measure [mejd tu mežr], česky "měřenka". Můžete si vybrat látku a všechny detaily stejně jako u obleku na míru, ale podstoupíte pouze jednu zkoušku s hotovým oblekem.

oblekoblekoblekoblekoblek

miry

Made-to-measure plus

Made-to-measure Plus je náš vlastní přístup k výrobě měřenkových obleků. Ve své dílně v Česku máme k dispozici nejmodernejší střihací stroje a krejčové s více než třicetiletými zkušenostmi.

Naše modelová řada není dvacet let stará, ale vychází z nejnovejších trendů pánských obleků. Celkem jsme schopni provést 16 střihových úprav saka a 12 úprav kalhot. Máte široká ramena, úzký pas, velký biceps, kulatý zadek? Není problém. Chcete užší kalhoty? Extrémně vypasované sako? Opět, pro nás žádný problém. A to vše za cenu od 12 990 Kč.

Ariston

Látky Ariston

Ariston je malý rodinný podnik kousek od Neapole, který se specializuje na výrobu luxusních látek. Již od roku 1920 vyrábí ty nejvkusnější a nejstylovejší látky pro obleky. Po čtyři generace rodina Imparato uvádí dvakrát do roka novou kolekci látek dělanou s láskou a vášní. Cena obleku od 16 990 Kč.

latky

Super 130's
  • Jemnější než 98% konfekce
  • Přitom odolná
  • Ideální na denní nošení

latky

Super 160's
  • Nejjemnější vlna
  • Jako kvalitní kaviár
  • Pro výjimečné příležitosti

latky

Kašmír
  • Nejjemnější a poměrně vzácné vlákno
  • Luxusní požitek

latky

Směsové látky
  • Různé směsi vlny, bavlny a kašmíru
  • Kombinace vlastností

scabal

Luxusní látky Scabal

Scabal je přední světová firma v oblasti těch nejluxusnějších oblekových látek. Založena již v roce 1938 v belgickém Bruselu, kde sídlí dodnes. Neustále posouvá hranice možného se svými superjemnými látkami Scabal Super 200's a speciálními edicemi např. s příměsí diamantu nebo zlata.

Mezi zákazníky Scabalu patří Robbie Williams, Sir Paul McCartney, Sean Connery, Leonardo di Caprio, Pierce Brosnan, David Beckham, Will Smith, Daniel Craig, Tom Cruise, Vladimir Putin a spousta dalších slavných lidí. Kdyby Scabal bylo auto, byl by to Aston Martin. V říši hodinek Patek Philippe. Jako hotel by šlo o Four Seasons. Cena obleku od 19 990 Kč.

latky

Jak to probíhá

Vyplňte svůj telefon nebo e-mail a my vás kontaktujeme. Společně domluvíme termín první schůzky, kde si vyberete látku, zvolíte detaily a provedeme základní měření. To vše zabere zhruba hodinu.

Po čtyřech týdnech přijde hotový oblek, vyzkoušíme ho a můžete pozvat svůj milovaný protějšek na procházku. Kdyby bylo třeba ještě něco upravit, do dvou dnů vše vyřešíme v naší pražské dílně.

Vaše kontaktní údaje

Neváhejte, máme již velmi málo volných termínů.

Jméno:* Pobočka:
Telefon / Email:*
Preferovaný den:
Preferovaný čas:
Odeslat

Výběr látek, detailů a první měření

Den objednávky

45–60 minut

Platba 100 % konečné ceny

Předání obleku

4 týdny ode dne objednávky

10–15 minut

Výroba a doručení

standard
Standard
3-4 týdny
Bez příplatku
express
Expres
12 pracovních dní
+ 2 490 Kč

Kolik zaplatíte za oblek na míru?

Standard Exclusive Luxury
Oblek od 12 990 Kč od 16 990 Kč od 18 990 Kč
Kalhoty navíc od 3 490 Kč od 4 490 Kč od 5 590 Kč
Výběr podšívky bez příplatku bez příplatku bez příplatku
Monogram bez příplatku bez příplatku bez příplatku
Cestovní obal zdarma zdarma zdarma

Kolik zaplatíte za sako na míru?

Standard Exclusive Luxury
Sako od 8 990 Kč od 10 990 Kč od 13 990 Kč
Výběr podšívky bez příplatku bez příplatku bez příplatku
Monogram bez příplatku bez příplatku bez příplatku
Cestovní obal zdarma zdarma zdarma

Reakce našich zákazníků

"Le Premier mě velice potěšil širokým výběrem a hlavně profesionálním přístupem k zákazníkům. Ochota, laskavost a když bylo potřeba i dobrá rada - to vše mi v salonu Le Premier pomohlo s volbou obleku přesně podle mých představ."
Pavel Dostál
"Že má Le Premier skvělé košile co sedí a kvalitní látky obleku, na to si člověk rychle zvykne a časem začne brát jako samozřejmost. Co však dělá z Le Premieru úplnou špičku je jeho přístup k zákazníkům. Na mém obleku se po ušití a převzetí ukázala vada. Tak jsem napsal e-mail přímo panu Jakubovi Lohniskému. Rychlost reakce a rychlost s jakou došlo k vyřízení opravy a celkový „pro zákaznický“ přístup byl prostě neuvěřitelný. Čistá esence toho, že služba zákazníkovi není pro Le Premier jen marketingová fráze na webu, ale v praxi denně používaná realita. Konečne i u nás jsem na vlastní kůži zažil obchodníka, u nehož se dá šít a nakupovat bez jakýchkoliv obav z výsledku. Za týden pojedu vybrat látku na další nový oblek a vím, že tam zase najdu tým lidí co své práci rozumí a dělají ji sakra dobře."
Mgr. Martin Tomeš, advokát
"Velice rád se s Vámi podělím o můj názor na smoking, který jsem si u Vás nechal ušít. Vše začalo velice příjemným a profesionálním přístupem na prodejně, kde mi byl věnován čas a bylo mi vysvětleno vše, co je možné na smokingu upravit, co je spíše moderní a co spíše konzervativní. Velice mě potešila znalost obsluhy a také osobní doporučení a zkušenosti, kdykoliv jsem si nebyl jist kterou variantu v personalizaci obleku vybrat. Po zadání objednávky proběhla zkouška rozešitého smokingu zhruba po 2 týdnech kde se provedly další menší úpravy a cca po měsíci jsem si šel vyzvednout hotový smoking. Na akci, pro kterou jsem smoking pořizoval, vypadal vážně skvěle a cítil jsem se v něm velice sebejistě a pohodlně. Jelikož miluji sport a rád chodím do posilovny, proporce mojí postavy nejsou zrovna vhodné pro konfekční velikosti. Se smokingem na míru jsem velice spokojený a doporučil bych ho všem lidem, kteří se chtějí cítit dobře a sebejistě. V budoucnu si plánuji objednat oblek v šedé barvě a už nyní vím, že to bude u Vás :)"
Jakub Fireš
"Slíbil jsem Vám na prodejně, že Vám pošlu dojmy z obleku. Látka je naprosto jiná liga než konfekce, kterou jsem kupoval (spíše lepší obleky od Hugo Boss, žádné outlety). Překvapilo mě po celodenním nošení, jak je pohodlná a příjemná na dotyk. Čekal jsem, že to bude lepší než konfekce, ale toto naprosto předčilo moje očekávání. Toho si na zkoušce nevšimnete. Se střihem jsem také velmi spokojen, vše sedí, nikde nic netlačí, nosí se pohodlně, i když jsem se popravdě trošku obával výsledku po první zkoušce. Poměr cena výkon je stejně jako u košil naprosto bezkonkurenční. Takže ješte jednou díky a ať se Vám daří."
Tomáš Zejval
"Cítím silnou potřebu složit poklonu za naprosto nepřekonatelný servis, kvalitu služeb i zpracování a vůbec všeho. Detail, který mě dnes dostal nejvíce je ramínko, na kterém byl oblek přivezen."
Vítezslav Musílek
"Ješte jednou díky moc, všechno sedí perfektně, zatím bych nic nezabíral. Je to vyrobené s úžasným detailem, viz. třeba ta guma kolem pasu u kalhot nebo založení nohavic. Ať se daří, děláte v Le Premier skvělou práci a je to vidět."
Jan Dobrovský
"Moja prvá prezentácia OBLEKU Z LE PREMIER na verejnosti mala kladné ohlasy. K 100% spokojnosti mi už len chýbajú topánky, na ktoré sa teším, jak decko na Vánoce. Verím, že sme sa s Le Premier nevideli naposledy. Hodne štestí!"
Petr Poluch

© 2015 Le Premier