Le Premier

Precizní oblek nikdy nevyjde z módy

První košili Le Premier jsme vyrobili již v roce 2011. Za tu dobu jsme se stali českými lídry v šití metodou made to measure (na míru). Dlouhodobě si zakládáme na spolupráci s těmi nejlepšími dodavateli látek a doplňků v oboru.

O naší značce

Jak šel čas

2011

Založení značky

Jakub Lohniský zakládá značku Le Premier. Ve stejném roce otevírá první obchod v Pánské pasáži v Praze se smělým záměrem změnit vnímání pánské módy v Čechách.

2013

Obchod s obuví Loake

Úspěšný prodej tradičních anglických bot Loake přispěl k otevření vlastní prodejny s touto ručně šitou rámovou obuví. Prodejna byla v době otevření jedinou na evropském kontinentu.

2014

Tisíce obleků na míru

Le Premier se stává vyhledávanou značkou pro zakázkové šití pánské módy. V roce 2014 jsme vyrobili téměř 1 000 obleků na míru a dodali styl tisícům úspěšných mužů.

2015

Vlastní výroba košil

V Prostejově jsme otveřeli svoji vlastní výrobu košil. Na zelené louce jsme postavili dílnu s těmi nejmodernějšími stroji, která zvládne vyrobit až 1400 košil měsíčně.

2015

Prodejna Černá Růže

V roce 2015 jsme otevřeli novou prodejnu v pasáží Černá Růže v centru Prahy. O rok později k ní přibyly další tři obchody v Praze, Hradci Králové a Brně.

2018

Le Premier na Slovensku

Po úspěchu na domácím trhu, kde se Le Premier stal odborníkem na zakázkové šití, značka rozšiřuje působnost i na Slovensko. První obchod mohou zákazníci navštívit v bratislavském Auparku.

Jakub Lohniský

Založením značky Le Premier se z blogera webu Muži v Česku stal podnikatel s jasným cílem. Změnit pohled českých mužů na módu. Jejich rostoucí zájem o oblékání a trocha štěstí mu pomohly vybudovat značku, která dnes patří k předním výrobcům pánské módy v Čechách a na Slovensku.

Naše prodejny