Rezervovat termín

Peněženky
Secrid

Le Premier nabízí kolekci peněženek od holandské společnosti SECRID pro bezpečné ukládání platebních karet i hotovosti.

Nabídka peněženek SECRID zde

O značce Secrid

Rychlý přístup
RYCHLÝ
PŘÍSTUP
Chrání Vaše karty
CHRÁNÍ VAŠE
KARTY

Patentovaný mechanismus peněženek Secrid zaručuje ten nejjednodušší způsob, jak se dostat přehledně ke svým kartám.

Příběh Secrid

První verze cardprotectoru vyhrála v roce 2010 prestižní ocenění Red Dot Design Award. Bylo to ve stejném roce, kdy firmy přišla na trh poprvé s koženým obalem svých peněženek.

Ocenění patří mezi ta vůbec nejvýznamější v produktovém designu.

O dva roky později vyhrála firma SECRIDEuropean Aluminium Award za verzi mini peněženky.

Design ikonických peněženek SECRID vzniká už přes 10 let v rodinném domě Reného a Marianne van Geer.

Na výrobě se podílí téměř 100 lidí v dílnách v holandských městech Haarlem, Leiden a Delft. Po ručním sestavení peněženky, dostane každá své unikátní sériové číslo jako důkaz originality.

Peněženky SECRID lze dnes koupit v 5000 obchodech po celém světě. Jsme rádi, že je můžeme českých a slovenským zákazníkům nabízet i my.


Peněženky SECRID chrání karty před nepříjemným ohýbáním, které můžete znát z klasické peněženky, pokud si na ni sednete. Karty se vám nebudou ohýbat ani lámat. Díky patentované technologii je však velmi snadno jedním zmáčknutím vysunete.

Další praktickou ochranou je pak hliníkové pouzdro, které vaše bezkontaktní karty chrání před zneužitím. S peněženkou SECRID se nemusíte bát, že by někdo vaše karty na dálku naklonoval.


Card protector

Miniwallet

Twinwallet

Slimwallet

Moneyband

Srdce celé kolekce peněženek a minimalistická verze. Pobere 4 embosované nebo 6 plochých karet. Chrání před ohnutím díky hliníkové konstrukci a také před nechtěným bezdrátovým přístupem.

Rozměry: 63 x 102 x 8 mm

Verze Miniwallet je nejvíce oblíbenou verzí peněženek SECRID. Kromě 4-6 karet v hliníkovém pouzdře, pojme i další 4 karty a navíc i bankovky. Vyrábí se v různých odstínech kůže.

Rozměry: 65 x 102 x 21 mm

Twinwallet je určena pro náročnější sběratele karet, pojme jich totiž, díky dvěma hliníkovým pouzdrům, až 12. Samozřejmě je i zde prostor na bankovky a doklady jako například občanský průkaz.

Rozměry: 70 x 102 x 25 mm

Slimwallet je užší verzí populární miniwallet, jen bez patentu na zapínání. Pojme 4-6 karet v hliníkovém pouzdře, další 4 karty navíc a také bankovky. Vyrábí se v různých barevných provedeních.

Rozměry: 68 x 102 x 16 mm

Moneyband je vhodným doplňkem ke Cardprotectoru, kdy buď může držet dva protectory pohromadě nebo si za něj můžete vložit bankovnky. Dostupný ve více barvách.

Moneywallet lorem ipsum...

  • Card protector
  • Miniwallet
  • Twinwallet
  • Slimwallet
  • Moneyband

Prodejny