• PŘIPRAVÍME NABÍDKU PRO VAŠI FIRMU

  Vypracujeme obchodní nabídku vaší firmě na míru. Máte zájem o několik kusů oděvu či snad o stovky? Žádný problém. Naše produkty vyráběné v České republice, na Slovensku, ale i v Itálii a Velké Británii vám dodáme v nejkratší možné lhůtě.

 • OD MANŽETOVÝCH KNOFLÍČKŮ PO OBLEKY NA MÍRU

  Ať se jedná o šití na míru či konfekci, dokážeme vám zajistit kompletní servis. Nabízíme firemní košile, saka i obleky a pokud si lámete hlavu s designem, rádi vám poradíme. Zajistíme pro vás kravaty ve firemních barvách či vyšití loga na jakýkoli kus oblečení včetně kapesníčků do saka. K dokonalosti už pak chybí jedině naše manžetové knoflíčky a speciální kolekce anglických bot Loake. Na objemu vaší objednávky nezáleží.

 • DÁRKOVÝ POUKAZ NA KVALITNÍ ZBOŽÍ

  Vymaňte se z trendu neoriginálních reklamních předmětů a tuctových darů. Pokud potřebujete obdarovat klienta či zaměstnance, vouchery na služby Le Premier jsou tím ideálním řešením. Nabízíme customizované dárkové poukazy, které vytvoříme zcela dle vašich požadavků.

 • ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY OD LE PREMIER

  Nabízíme vám spolupráci v rámci vašeho interního motivačního programu a zaměstnaneckých benefitů. Ať se jedná o řadové zaměstnance či nejvyšší management firmy, u nás bude spokojený každý. Vaši základní představu rozpracujeme k vaší spokojenosti. Nabízíme časově omezené jednorázové akce, ale budeme rádi i za dlouhodobou spolupráci.

KVALITU NAŠICH VÝROBKŮ PROVĚŘILI

TV PRIMA

Ušili jsme obleky a košile na míru pro moderátory a hosty studia Ligy Mistrů na Prima Cool. Košile Le Premier nosí také všichni ve zpravodajství této televize a sadu obleků jsme ušili přímo panu Voříškovi na míru.

FINCENTRUM

Dlouhodobě spolupracujeme s největší finančně poradenskou firmou na českém trhu. Oblékáme nejvyšší management a desítky poradců.

HC LEV PRAHA

Pro sezónu 2013-2014 jsme připravili všem hráčům a trenérům hokejového týmu HC Lev Praha (KHL) obleky na míru, košile na míru, boty Loake a pásky Le Premier.

ČESKÁ FILHARMONIE

Spolupracujeme s nejlepšími hudebníky v ČR. Šijeme pro ně košile a kravaty na míru.

MS V INLINE HOKEJI 2014

Připravujeme set oblečení pro realizační tým mistrovství světa v inline hokeji.

MCKINSEY & COMPANY

Konzultanti poradenské společnosti McKinsey jsou našimi pravidelnými zákazníky. Připravili jsme pro ně speciální korporátní nabídku na celý sortiment Le Premier a Loake.