Pohodlí je náš závazek

Nelepíme, šijeme

Běžná konfekční saka jsou lepená. V Le Premier vždy dostanete sako tzv. half canvas. Tato technologie je náročnější na výrobu, ale sako díky tomu více dýchá a lépe se přizpůsobí tělu.

Prvotřídní komponenty

Při výrobě používáme prvotřídní německé komponenty Freudenberg. Jejich kvalita nám například umožňuje snížit nežádoucí neforemnost sak. Chceme, abyste se v našem obleku cítili skvěle a ne svázaně. 

Kontaktujte nás
Moderní technologie

Žehlení je základ

Proces finálního žehlení je zásadním krokem při výrobě obleku. Každý náš oblek prochází žehlícím procesem, který se skládá z 10 kroků. Každý kus saka je díky tomu tvarován tak, aby co nejlépe kopíroval tělo zákazníka. 

Nic nestříháme ručněLátku na milimetr přesně nařeže automatický cutterK sešití dílů používáme poloautomatické stroje
Více o našich látkách
Kvalita je v detailu

Detaily

Naši zkušení pracovníci v dílně jsou stejně jako my zapálení pro výrobu oblečení na míru. Na rozdíl od sériové výroby si v Le Premier s vaší zakázkou vyhrajeme. Například každý knoflík ručně přišijeme. S vaším oblekem a košilí se po celou dobu výroby zachází s největší opatrností. 

Důsledná kontrola

V průběhu výroby několikrát kontrolujeme, že výroba probíhá dle zadaných požadavků zákazníka. Finální oděv je pak znovu přeměřen a pokud není správně vyroben, vrací se zpět do dílny. 

Kontaktujte nás
Volnost POHYBU

Sako není brnění

S tím přistupujeme k výrobě obleků Le Premier. Proto kombinujeme co nejlehčí materiály, které sakům dávají požadovaný tvar, ale zároveň umožňují pohodlný pohyb a skvěle kopírují tělo.

Pohodlí po celý den:

Chceme, abyste se v našem oblečení cítil komfortně během ceremonie, rodinného oběda nebo v kanceláři.

KONTAKTUJTE NÁS
client

Image caption

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Made to Measure

client

Image caption

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Made to measure je moderní způsob výroby oblečení. Jste sám sobě designérem oblečení a navíc vám ho upravíme na vaši postavu. Šetříte čas, který byste jinak strávili chozením po obchodech a hledáním správné velikosti nebo barvy.

Navíc zaplatíte jako za běžnou konfekci. 

Více o made to measure

client

Image caption

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.