Náš design manuál má více než 200 stran. Umíme tak splnit 99 % přání našich zákazníků. Každé oblečení od Le Premier je tak originál. S vaším monogramem a vyrobeno na vaši postavu.

SAKA

PRO KAŽDOU PŘÍLEŽITOST

Jednořadé, dvouřadé sako, žaket, frak. Chcete úzké klopy nebo naopak anglické široké? Rovné nebo skosené kapsy? Jeden či dokonce tři knoflíky na saku? Umíme. A desítky dalších možností.

Rezervovat termín

PODŠÍVKY

Náš stálý vzorník podšívek čítá více než 50 vzorů. Každou sezónu (2x do roka) ho doplňujeme dalšími desítkami designů a navíc umíme podšívky zcela na míru. Tedy například s firemním logem nebo motivem oblíbeného sportovního klubu.

Rezervovat termín

MONOGRAM

Na každém oblečení od Le Premier umíme vyšít váš monogram. Nebo například datum svatby či jméno vaší milé.

KOŠILE

PŘESNĚ PODLE VÁS

Zvolte si jeden z 20 límců, vyberte si kapsu nebo dokonce dvě? Každá košile může mít jiné knoflíky nebo obšití knoflíkových dírek. Nešijeme jen byznys košile do obleku, ale také casual košile pro volný čas. Podívejte se na všechny možnosti v našem online konfigurátoru.

Koupit online

POP OVER KOŠILE

Není to obyčejná košile, ale ani polo tričko. Pouze v Le Premier si můžete nechat ušit tzv. pop over košile, které se oblékají přes hlavu a jsou ideální jako doplněk volnočasového outfitu.

Koupit online

ZA CENU KONFEKCE

Oblek na míru v Le Premier pořídíte již od 9 990 Kč! Dejte sbohem konfekci.

KALHOTY

Když kalhoty míru, tak proč nosit pásek? Poutkům odzvonilo a my vám na kalhotách uděláme elegantní stahovačky. Pokud zhubnete, kalhoty si utáhnete. A jestliže přiberete, tak naopak povolíte.

DŽÍNY CHINOS

Chinos a džíny šijeme ručně v naší malé dílně. Vybrat si můžete takové detaily jako třeba barvu prošívání kapes nebo si zvolit speciální látku kapsoviny. Každý náš denim má až 3 typy oprání, takže si stoprocentně vyberete správný odstín. Cena chinos na míru je od 4 490 Kč, džíny na míru od 5 590 Kč.