POHODLÍ JE NÁŠ ZÁVAZEK

Nelepíme, šijeme

Běžná konfekční saka jsou lepená. V Le Premier vždy dostanete sako tzv. half canvas. Tato technologie je náročnější na výrobu, ale sako díky tomu více dýchá a lépe se přizpůsobí tělu.

  • PRVOTŘÍDNÍ KOMPONENTY

Při výrobě používáme prvotřídní německé komponenty Freudenberg. Jejich kvalita nám například umožňuje snížit nežádoucí neforemnost sak. Chceme, abyste se v našem obleku cítili skvěle a ne svázaně.

Kontaktujte nás

MODERNÍ TECHNOLOGIE

Žehlení je základ

Proces finálního žehlení je zásadním krokem při výrobě obleku. Každý náš oblek prochází žehlícím procesem, který se skládá z 10 kroků. Každý kus saka je díky tomu tvarován tak, aby co nejlépe kopíroval tělo zákazníka.

  • NIC NESTŘÍHÁME RUČNĚ

  • LÁTKU NA MILIMETR PŘESNĚ NAŘEŽE AUTOMATICKÝ CUTTER

  • K SEŠITÍ DÍLŮ POUŽÍVÁME POLOAUTOMATICKÉ STROJE

Více o našich látkách

KVALITA JE V DETAILU

Detaily

Naši zkušení pracovníci v dílně jsou stejně jako my zapálení pro výrobu oblečení na míru. Na rozdíl od sériové výroby si v Le Premier s vaší zakázkou vyhrajeme. Například každý knoflík ručně přišijeme. S vaším oblekem a košilí se po celou dobu výroby zachází s největší opatrností.

  • DŮSLEDNÁ KONTROLA

V průběhu výroby několikrát kontrolujeme, že výroba probíhá dle zadaných požadavků zákazníka. Finální oděv je pak znovu přeměřen a pokud není správně vyroben, vrací se zpět do dílny.

Kontaktujte nás

VOLNOST POHYBU

Sako není brnění

S tím přistupujeme k výrobě obleků Le Premier. Proto kombinujeme co nejlehčí materiály, které sakům dávají požadovaný tvar, ale zároveň umožňují pohodlný pohyb a skvěle kopírují tělo.

  • POHODLÍ PO CELÝ DEN:

Chceme, abyste se v našem oblečení cítil komfortně během ceremonie, rodinného oběda nebo v kanceláři.

Kontaktujte nás

Made to Measure

Made to measure je moderní způsob výroby oblečení. Jste sám sobě designérem oblečení a navíc vám ho upravíme na vaši postavu. Šetříte čas, který byste jinak strávili chozením po obchodech a hledáním správné velikosti nebo barvy.

Navíc zaplatíte jako za běžnou konfekci.

Více o made to measure