top of page

Náš příběh

Le Premier

Le Premier jsme založili v roce 2010. Hodně jsme rostli, následně se zase zmenšovali, ale to hlavní zůstávalo. Již více než 12 let šijeme na míru. Nejdříve pouze košile a obleky, nyní umíme ušít celý šatník. Od bot počínaje, moderním bomberem konče.

Podívejte se, co všechno umíme.

Jakub Lohniský

Založením značky Le Premier jsem se z blogera webu Muži v Česku stal podnikatelem s jasným cílem. Změnit pohled českých mužů na módu. Jejich rostoucí zájem o oblékání a trocha štěstí mně pomohly vybudovat značku, která je dnes největší v oboru made to measure (šití na míru) v Česku. Cestou jsem trochu zakopl, když jsem chtěl nabízet také konfekci, ale nakonec jsme všechny problémy s týmem skvělých spolupracovníků ustáli. Rád se s vámi potkám v našem obchodě v Černé růži. Ale ještě předtím mi dovolte říci pár slov o nás.

Pokud se mě chcete na něco zeptat, nebo sdělit feedback na naše služby, napište mi.

Screenshot 2022-10-03 at 11.31.35.png
JC-mens+mtm-09.jpg

Nechte to na nás. 

Neustále držíme skladem stovky látek a díky našemu systému úprav již nemusíte nikdy chodit po obchodech a hledat správnou velikost. Ušetříte čas, který můžete věnovat něčemu jinému.

Onas_1

Poradíme.

Poradíme s výběrem střihu a upravíme jej pro vaší postavu. Respektujeme váš styl. Objednejte se na bezplatnou konzultaci, rádi s vámi váš šatník probereme. 

JC-Approach-23.jpg
ewew.jpg

Exkluzivní látky.

Nabízíme pouze značkové látky od anglických a italských výrobců. Našim zákazníkům tak dopřáváme luxus za cenu lepší konfekce. Z Le Premier si odnesete oblek nebo kabát, který jinde nekoupíte, v kvalitě, kvůli které už konfekci nebudete chtít.

bottom of page