top of page

The Gilet
Vyzkoušejte naše vesty.

JC+-+Gilet+Total+-+1.jpg
JC - Gilet Total - 4.jpg

Quilted Gilet

Lehčí vesta s efektem prošívání do podzimního počasí nebo teplot okolo nuly. Skvělý kousek, pokud chcete vrstvit. Vesta má svislé kapsy na vnější straně a vnitřní náprsní kapsu. Jedinečné prošití z vnitřního uchycení kapese je viditelné na vnějším těle a vytváří skvělý efekt. U tohoto modelu se protíná móda a funkčnost. Cena 13 500 Kč s košilí na míru v hodnotě 3 190 Kč zdarma.

JC - Gilet 05 - 11.jpg
JC - Gilet 05 - 7.jpg

Panelled Reversible Gilet

Všestranný a robustní přírůstek do naší kolekce vest. Tento model s horizontálními panely má díky prvotřídní 60 gramové výplni pevnou konstrukci a vesta je tak vhodná i do chladnějšího počasí. Vyzkoušejte bezproblémové spojení stylu a pohodlí. Navíc díky oboustrannosti dostanete 2 vesty za cenu jedné. Každá strana se totiž může lišit nejen barvou látky, ale také typem kapes. Cena 16 100 Kč s košilí na míru v hodnotě 3 190 Kč zdarma.

JC - Gilet 06 - 5.jpg
JC - Gilet 06 - 6.jpg
JC - Gilet 04 - 2.jpg
JC - Gilet 04 - 1.jpg

All Seasons Gilet

Díky jemnému žebrovanému úpletovému lemování na vnitřní straně krku je vesta typu All Seasons dokonalou kombinací stylu a funkčnosti. Zůstaňte v teple a stylu po celý rok. Cena 16 100 Kč s košilí na míru v hodnotě 3 190 Kč zdarma.

Reversible Gilet

Sofistikovaný doplněk vašeho šatníku. Díky čistému designu, stojáčku, elastickému lemu a dvoucestnému zipu YKK je tato vesta luxusní a zároveň nenápadná. Vyzkoušejte dokonalou kombinaci jednoduchosti a luxusu. Navíc je oboustraná, takže umožňuje více kombinací pro váš outfit. Cena 13 500 Kč s košilí na míru v hodnotě 3 190 Kč zdarma.

JC - Gilet 08 - 4.jpg
JC - Gilet 08 - 2.jpg
JC - Gilet 03 - 5.jpg
bottom of page