top of page
unnamed (7).jpg

Tenisky.

portugal.png

Tenisky vyrábíme v Portugalsku a jsou ručně šité. A to už je záruka kvality. Výběrové materiály, ze kterých jsou boty vyrobené, zaručují vaši spokojenost.

leather.png

Každý pár tenisek je opravdu originál. Vybíráte z desítek kůži, barevných podrážek, kontrastního obšití a dalších detailů. Monogram je samozřejmostí.

5-stars.png

Tenisky Le Premier jsou vyrobeny z nejkvalitnější italské kůže. Dáváme tak ruku do ohně za to, že kůže nepopraská a dlouho vydrží.

fast-time.png

Doba výroby jsou 4 týdny. Jakmile z naší portugalské dílny tenisky dorazí do Prahy, budeme vás kontaktovat a domluvíme se na předání v prodejně.

JeromeClothiers+-+Sneakers+-+04.jpeg

Model Court

JeromeClothiers+-+Sneakers+-+03.jpeg
JeromeClothiers+-+Sneakers+-+05-2.jpeg

Model Runner

JeromeClothiers+-+Sneakers+-+06.jpeg
dfdfd.jpg

Model Low Top

JeromeClothiers+-+Sneakers+-+07.jpeg

Made to Measure

Nesnažíme se tvářit jako ševci a hrajeme fér. Proto je dobré vědět, že boty nešijeme úplně přesně na vaši nohu. Vyrábíme metodou made to measure, což znamená, že si vyberete nejlepší velikost boty (máme velikosti 38 - 47) a jednu ze 3 šířek boty a my podle toho váš pár bot vyrobíme.

Tip: Rezervujte si spíše odpolední termíny. Velikost nohy se během dne mění, a proto je lepší vybírat boty až odpoledne, kdy je noha největší.

fefefefefe.jpg

Prémiové kůže

Na výběr máme 3 druhy prvotřídní italské kůže - lícová (hladká), nappa a semišová. Každý druh kůže je k dispozici v 10 barvách - od bílé a světlé po hnědou, tmavě modrou, šedou, tmavě zelenou a černou.

Všechny kůže jdou kombinovat s deseti různě barevnými podrážkami.

Nyní výhodně

Tenisky na míru pořídíte již za 6 490 Kč.

Ve výhodném Casual balíčku s džínami na míru ušetříte 15 %.

bottom of page